Światło chemiczne - glow stick 100SZTUK 8GODZ
Indeks:

Światło chemiczne - glow stick 100SZTUK 8GODZ

Indeks:
29,60 zł
Brutto

Lightstick, dostarczy atrakcji osobom w każdym wieku, przełam patyczek, a zacznie on świecić jedną z wielu barw! Łącz lightsticki w fantazyjne sposoby, tworząc świecące naszyjniki i bransoletki, które urozmaicą każdą imprezę!

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648097
W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648097
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 30 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 30 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

Światło chemiczne - glow stick 100SZTUK 8GODZ

Lightstick, dostarczy atrakcji osobom w każdym wieku, przełam patyczek, a zacznie on świecić jedną z wielu barw! Łącz lightsticki w fantazyjne sposoby, tworząc świecące naszyjniki i  bransoletki, które urozmaicą każdą imprezę!

Jeden z naszych największych hitów – świecące patyczki, które można ze sobą łączyć są widowiskowym dopełnieniem każdej letniej imprezy plenerowej, jak i zabawy sylwestrowej. Z lightsticków stworzysz zarówno świecącą biżuterię, jak i fantazyjne świecące kształty. Producent zastosował dwa specjalne preparaty, które po przełamaniu osłonki wewnątrz lightsticka zaczynają świecić światłem danego koloru, przy czym osiągnął absolutnie niespotykany czas działania lightsticka – jest on w stanie bowiem świecić nawet przez 8 godzin od momentu wymieszania składników! W tubie znajdziesz aż 100 sztuk patyczków, dzięki czemu starczą one nawet na długą zabawę.

556.jpg

W zestawie:

  • 100 różnokolorowych świetlików 0,5 x 20 cm
  • łączniki
  • Całość zapakowana w solidną i estetyczną tubę.
24 Przedmioty