Działamy! Zapraszamy do kontaktu z nami. Tel. 22 297 13 17 

Towar można odebrać w Warszawie, przy ul. Dzielnej 7a, wejście od Al. Jana Pawła II (Serwis elektroniki).

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Nowy Worek próżniowy duży 70x110cm

Worek próżniowy duży 70x110cm

Nowy produkt

Mocny i duży worek próżniowy na kołdry, pościel i większych rozmiarów odzież. Kołdry maleją w nim nawet o 80%! Zwolni mnóstwo miejsca w Twojej szafie i znakomicie ochroni ubrania przed wilgocią, molami, kurzem i brudem. Niezastąpiony przy przeprowadzkach, porządkowaniu i na wyjazdy.

Więcej szczegółów

15,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacjiDużych rozmiarów (70x110cm) worek próżniowy do przechowywania odzieży, pościeli itp. Z łatwością pomieści puchatą kołdrę, kilka sporych poduszek, garnitur czy nawet palto, albo kilkanaście par spodni, koszul, t-shirtów czy bluz. Mocny i gruby (w przeciwieństwie do tanich worków, od których roi się na Allegro), nie traci szczelności po paru miesiącach – naprawdę solidny, godny polecenia model.

 

Wystarczy zapakować do środka ubrania, odessać powietrze dowolnym odkurzaczem i zakręcić nakrętkę.

 

Zalety worka próżniowego

Worek próżniowy sprawi, że Twoja puszysta pościel, grube palta i odzież w szafie zmniejszą swoje rozmiary nawet o 80% (najczęściej ok. 40%), będą szczelnie chronione przed cieczami, kurzem, zabrudzeniami wszelkich rodzajów, przejmowaniem zapachów, wilgocią, pleśnią oraz molami i innymi insektami. W szafie przybędzie Ci mnóstwo miejsca na nowe ubrania. Wszystko, co zapakujesz do worka, po wyjęciu zastaniesz w dokładnie takim stanie, w jakim zostało do niego włożone – odzież nie odkształca się i nie traci swoich właściwości.

 

Zastosowania worków próżniowych

Mnogość zastosowań worków próżniowych jest ciężka do wyobrażenia... Zwiększenie miejsca w szafie na nowe ubrania, łatwiejsze przechowywanie kołder, podczas przeprowadzek (więcej miejsca w samochodzie = można więcej zabrać = mniej jeżdżenia w tą i spowrotem), na wakacje i wyjazdy (do zwykłej walizki zapakujemy kilka razy więcej ubrań niż zwykle), na nieużywane ubranka dzieci, do ochrony ubrań przed molami i innymi owadami (jeśli chcemy przechować ubrania np. na strychu), dla turystów (dużo więcej miejsca w plecaku), dla alergików, dla informatyków i elektryków (bezpieczne przechowywanie kabli i podzespołów elektronicznych), podczas remontu (nic nie napyli na odzież), i tak dalej, i tak dalej...

 

Wady

Brak :) Tak, nie żartujemy - ciężko znaleźć jakiekolwiek wady używania worków próżniowych. O wadach można mówić jedynie w przypadku worków niskiej jakości, takich, które po pewnym czasie przepuszczają powietrze, pękają, oddają "chemiczny" zapach plastiku materiałom bawełnianym itd. - nasze worki do tego rodzaju produktów nie należą, więc możemy je z czystym sercem polecić każdemu. Jedyna wada - dość dyskusyjna zresztą - jaka przychodzi nam do głowy, to konieczność wyciągania odkurzacza za każdym razem, gdy chcemy zapakować coś do worka. Czy to wada? Raczej oczywista konieczność, bo czymś trzeba to powietrze odessać. Może być to problemem na wakacjach, bo skąd wziąć odkurzacz pod namiotem, żeby z powrotem wszystko zapakować? I ten problem da się rozwiązać – po prostu zwijamy worek w podobny sposób, jak wypuszczamy powietrze z materaca.

 

Przeciwwskazania

Należy pamiętać, aby do worka pakować wyłącznie suche i czyste rzeczy. Worek nie służy do przechowywania żywności ani wyrobów ze skóry. Radzimy również zachować szczególną ostrożność przy wkładaniu do środka odzieży z elementami plastikowymi/metalowymi, które mogłyby przebić powłokę worka.

 

Opinie

Napisz opinię

Worek próżniowy duży 70x110cm

Worek próżniowy duży 70x110cm

Mocny i duży worek próżniowy na kołdry, pościel i większych rozmiarów odzież. Kołdry maleją w nim nawet o 80%! Zwolni mnóstwo miejsca w Twojej szafie i znakomicie ochroni ubrania przed wilgocią, molami, kurzem i brudem. Niezastąpiony przy przeprowadzkach, porządkowaniu i na wyjazdy.