KAMERA IR ATRAPA LED
Indeks: AG78B
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KAMERA IR ATRAPA LED

Indeks: AG78B
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
23,58 zł

Sama kamera jest często dostatecznym powodem, aby odstraszyć potencjalnych złodziei. Atrapy sprawdzą się przy garażach, domach jednorodzinnych, klatkach schodowych. Gwarantujemy, że atrapa jest nie do odróżnienia, od prawdziwej, działającej kamery monitoringu.

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648097
W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648097
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 30 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 30 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

KAMERA IR ATRAPA LED

Podobna do podstawowej wersji atrapy kamery przemysłowej - tutaj jednak dodatkowo zostały zainstalowane diody LED, wzmagające efekt obserwacji - również przy złej pogodzie. Kamera posiada także charakterystyczny daszek, jest dobrze widoczna, i zachowuje się jak prawdziwa kamera monitoringu.

Doskonale wykonana atrapa prawdziwej kamery monitoringu, do użytku zewnętrznego. Ze względu na specyficzną konstrukcję z daszkiem, kamera świetnie sprawdzi się w montażu przy bramach, lub wejściach do domów. Producent zadbał o zestaw diod LED, które dodatkowo imitują realną pracę kamery. Sam monitoring często wystarczy, aby uniknąć próby dokonania włamania, wtargnięcia na posesję, czy zniszczenia mienia. Komponenty wysokiej jakości, z których zbudowana jest kamera sprawiają, że jest ona niemożliwa do odróżnienia od pełnoprawnych, działających kamer monitoringu.

  • Dołączone śrubki i kołki do montażu kamery na ścianie.
  • Opakowanie: kolorowe, estetyczne pudełko.
  • Kolor: srebrny
  • Zasilanie: 2x bateria AA 1,5V
  • Wymiary (bez uchwytu): 7.5 cm x 7.5 cm × 14.5 cm
663.jpg
AG78B
AG78B
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie