POKROWIEC TORBA NA TELEFON DO ROWERU
Indeks:

POKROWIEC TORBA NA TELEFON DO ROWERU

Indeks:
12,99 zł
Brutto

Posiada również dodatkowy schowek na drobne przedmioty.

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648097
W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648097
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 30 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 30 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

POKROWIEC TORBA NA TELEFON DO ROWERU

Etui do telefonu / smartphone odporne na warunki atmosferyczne. Jest ono doskonałym rozwiązaniem problemu gdzie trzymać urządzenie, gdy podróżuje się rowerem.Znakomicie chroni i zabezpiecza telefon przed deszczem, brudem i uszkodzeniami jednocześnie pozwalając na swobodne korzystanie z nawigacji podczas jazdy. Posiada również dodatkowy schowek na drobne przedmioty.

Wygodny pokrowiec na telefon montowany do ramy roweru. Produkt powstał z myślą o swobodnym dostępie do smartfona w trakcie jazdy na rowerze – pokrowiec pozwoli Ci w bezpieczny sposób prowadzić rozmowy przez telefon, lub słuchać Twojej ulubionej muzyki, nie wymuszając na Tobie trzymania słuchawki przy uchu. Wymiary, które zastosował producent, to 19,5 cm x 10 cm x 9cm, dzięki czemu w pokrowcu zmieści się praktycznie każdy telefon. Elastyczne paski, którymi przymocowany jest pokrowiec do ramy zapewniają utrzymywanie konstrukcji w jednej pozycji. Samo etui jest zabezpieczone przed różnymi warunkami pogodowymi, dlatego nie jest mu straszny deszcz. Przód etui jest wykonany z wytrzymałego przezroczystego tworzywa, które doskonale przenosi dotyk na smartfona i zachowuje oryginalną czytelność wyświetlanych obrazów.

Cechy i specyfikacja produktu:

  • Pokrowiec dopasujesz do większości smartfonów o przekątnej ekranu dochodzącej do 5,3 cala
  • Przezroczysta część przednia torby jest wytrzymała i zabezpiecza telefon przed różnymi warunkami atmosferycznymi, oraz kurzem
  • Pod telefonem umiejscowiona jest pojemna przegródka, w której możesz przewozić drobne przedmioty
  • Elastyczne paski zapewniają trwałe przymocowanie torby do ramy roweru
  • Etui łączy się ramą roweru za pomocą elastycznych pasków z rzepami.
  • Wymiary torby: 19,5 cm x 10 cm x 9 cm
4 Przedmioty