Działamy! Zapraszamy do kontaktu z nami. Tel. 22 297 13 17 

Towar można odebrać w Warszawie, przy ul. Dzielnej 7a, wejście od Al. Jana Pawła II (Serwis elektroniki).

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Poznaj nas oraz zasady jakimi się kierujemy.

Nie jesteśmy zwykłym sklepem. Istniejemy na rynku już od dłuższego czasu i bardzo dbamy o dobry kontakt, dobre relacje z naszymi klientami. Jesteśmy bardzo elastyczni - każdy produkt z naszej oferty objęty jest 2-letnią gwarancją oraz 30-dniowym okresem testowym - oznacza to, że bez podania przyczyny można zwrócić każdy przedmiot z naszej oferty - nawet ze śladami używania - prosimy jedynie nie zniszczyć zakupionego produktu (nie połamać). 

Czasami, szczególnie w przypadku sprzedaży wysyłkowej istnieje potrzeba zobaczenia produktu przed podjęciem decyzji o jego zakupie/zatrzymaniu. My dajemy możliwość przetestowania każdego produkty i rozmyślenia się - jeśli dla przykładu nie spełni on oczekiwań. 

Równolegle ze sprzedażą wysyłkową prowadzimy punkt fizyczny w centrum Warszawy - przy Al. Jana Pawła II 43a lokal 23b, w Pasażu Handlowym Muranów.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!:)

Wyszukuj i zdobywaj najciekawsze przedmioty - prezenty i rzeczy codziennego użytku!

  • Nasz asortyment - to same przydatne, interesujące przedmioty - wielu z nich nigdy nie odnajdziesz w tradycyjnych sklepach a przedmioty te potrafią być bardzo praktyczne lub doskonałe na prezent.
 
  • Gwarancja - wszystkie oferowane przez nas przedmioty objęte sa przynajmniej 2-letnią gwarancją
 
  • Możliwość zwrotu każdego przedmiot w ciągu 30 dni od momentu zakupu - przyjmiemy zwrotnawet używanych przedmiotów (prosimy nie zniszczyć)
 
  • Nie dopuszczamy do sprzedaży przedmiotów niskiej jakości - sprawiają one więcej kłopotów niż pożytku!

Sklep fizyczny w Warszawie

Posiadamy fizyczną lokalizację w centrum Warszawy - szczegóły dostępne pod adresem:

http://twojazdobycz.pl/content/9-kontakt-i-adres