Działamy! Zapraszamy do kontaktu z nami. Tel. 22 297 13 17 

Towar można odebrać w Warszawie, przy ul. Dzielnej 7a, wejście od Al. Jana Pawła II (Serwis elektroniki).

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Regulamin

1. Sklep działa na terenie zarówno Polski, realizuje także zamówienia na obszarze całego świata. Dane teleadresowe sklepu dostępne są na stronie internetowej. Aktualnie sklep przechodzi reorganizację - wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: info@twojazdobycz.pl

2. Zamówienia należy składać za pomocą formularza dostępnego po dokonaniu wyboru przedmiotów do zakupu.  

3. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji tylko w przypadku podania wymaganych danych przez osobę zamawiającą. Zdecydowanie preferowaną formą zakupów są zamówienia składane przez użytkowników zarejestrowanych. Niezarejestrowani użytkownicy po podaniu odpowiednich danych także będą obsługiwani. Gorąco namawiamy do rejestracji konta w sklepie – ułatwi to prace, zmniejszy czas realizacji zamówienia.  

4. Stan, wygląd, funkcjonalność wszystkich produktów jest zgodna z opisami i zdjęciami.  

5. Towar wysłany zostanie za pośrednictwem poczty polskiej: w przypadku płatności przelewem na konto firmy przedmioty wysyłamy listem poleconym lub paczką  

6. Istnieje możliwość wysyłki za pobraniem – na wyraźną prośbę zamawiającego. Koszt takiej wysyłki jest zawsze wyższy o kilka złotych niż koszt wysyłki listem poleconym/paczką.  

7. Istnieje możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty otrzymania produktu. W przypadku konieczności zwrotu należy skontaktować się drogą elektroniczną lub telefonicznie i towar odesłać na własny koszt, na adres sklepu. Towar nie może być uszkodzony z winy użytkownika (np. mechanicznie). Nie robimy problemów ze zwrotami, pokornie przyjmiemy wszystkie pod warunkiem spełnienia elementarnych zasad. Towar może posiada ślady używania (trzeba przecież jakoś go sprawdzić). 

8. Jeżeli nigdzie nie podajemy inaczej to każdy produkt w naszym sklepie objęty jest 2-letnią gwarancją, za która odpowiedzialny jest nasz sklep. 

9. Ceny produktów prezentowanych w serwisie są cenami brutto.

10. Wszelkie sugestie, prośby należy kierować na adres mailowy.