Działamy! Zapraszamy do kontaktu z nami. Tel. 22 297 13 17 

Towar można odebrać w Warszawie, przy ul. Dzielnej 7a, wejście od Al. Jana Pawła II (Serwis elektroniki).

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Pomysł na prezent

TwojaZdobycz.pl - tu znajdziesz doskonałe prezenty!

Nasz sklep projektowaliśmy w taki sposób aby obok posiadania bardzo dobrej nawigacji, przejrzystości - stanowił on doskonałą inspirację dla wszystkich tych, którzy poszukują prezentów a z jakiegoś powodu niekoniecznie dokładnie wiedzą - czego dokładnie poszukują. 

 

Wybór właściwego prezentu

W naszym sklepie istenieją z jednej strony odpowiednie kategorie - związane z prezentami, są też kategorie, które w sposób wyraźny dziela prezentowane przedmioty tematecznie. Wszystko w celu łatweg odnalezienia poszukiwanego przedmiotu - o którym być może nawet jeszcze nie wiemy, że go poszukiwaliśmy.

 

Nasz głos doradczy w dziedzinie prezentów

Jeżeli masz wątpliwości czy dany przedmiot spełnia Twoje oczekiwania, czy jest dobrym prezentem - zawsze możesz bezpośrednio z nami skontaktować się, zadać nam pytanie - z chęcią odpowiemy, udzielimy precyzyjnej odpowiedzi - naszym celem nie jest bowiem sprzedawanie za wszelką cenę - bardziej zależy nam na dobrych relacjach z naszymi klientami - tak aby kupowali oni u nas nie jednorazowo tylko w miarę regularnie - w miarę potrzeb. Dlatego zawsze możesz liczyć, że otrzymasz od nas właściwą i sprawdzoną informację na temat tego czy dany przedmiot nadaje się na prezent czy też nie a jeśli nadaje się to dla kogo - dla jakiej płci, jakiej grupy wiekowej, z jakiej okazji zazwyczaj jest wręczany. Taka jest nasza filozofia.