LUSTERKO ROWEROWE Z ODBLASKIEM
Indeks:

LUSTERKO ROWEROWE Z ODBLASKIEM

Indeks:
11,99 zł
Brutto

Lusterko jest uniwersalne, będzie pasować do większości rowerów na rynku.

 • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648097
W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648097
 • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
 • Masz prawo zwrócić produkt do 30 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 30 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

LUSTERKO ROWEROWE Z ODBLASKIEM

Poruszając się w ruchu ulicznym trzeba być ciągle czujnym, Czasem nawet chwila dekoncentracji czy nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Nierzadko trzeba mieć oczy dookoła głowy, szczególnie w wielkich miastach.

Naszą propozycją na ułatwienie (i podniesienie bezpieczeństwa) jazdy na rowerze jest lusterko montowane na kierownicy, Pozwoli nam ono na zbieranie informacji co znajduje się za naszymi plecami bez obracania się - a w konsekwencji – na pewniejsze, bezpieczniejsze manewry.

Lusterko jest uniwersalne, będzie pasować do większości rowerów na rynku.

W przypadku jazdy na rowerze, jedną z podstawowych rzeczy o jaką należy zadbać jest Twoje bezpieczeństwo. Zarówno jeżdżąc ścieżką rowerową, jak i ulicą musisz zadbać o to, aby pozostać dobrze widocznym dla reszty uczestników ruchu, ale także zapewnić sobie optymalną możliwość obserwacji. Producent dostarczył skuteczne rozwiązanie obu tych problemów w jednym produkcie. Lusterko pełni tę samą rolę, co boczne lusterka w naszych autach, z tym że posiada dodatkowy element odblaskowy, który sprawia, że uczestnicy ruchu za Twoimi plecami z pewnością dostrzegą Cię dostatecznie szybko. Samo lusterko da również Tobie możliwość obserwowania tego, co dzieje się za Twoimi plecami, co jest kluczowe, gdyż bez niego musisz odwracać głowę, całkowicie tracąc możliwość obserwowania przestrzeni przed Tobą. Zdecydowanie zalecamy zakup każdemu, kto chciałby wykorzystać zbliżający się sezon rowerowy.

275.jpg

Cechy produktu:

 • Boczne lusterko rowerowe, ma przede wszystkim zapewnić Ci dodatkową widoczność i bezpieczeństwo na drodze, zwłaszcza podczas wykonywania manewrów, np. zmiany pasa

 • Lusterko ma bardzo prosty montaż bezpośrednio do kierownicy, za pomocą ściskacza ze śrubą

 • Może być zamontowane zarówno z lewej, jak i prawej strony - zależnie od Twoich potrzeb

 • Lusterko jest regulowane, utrzyma także swoją pozycję w trakcie jazdy po wyboistym terenie

 • Dodatkowy odblask, wbudowany w tylną obudowę lusterka poprawia dodatkowo Twoją widoczność na drodze

 • Kolor: czarny

 • Średnica lustra: 80 mm

 • Długość: 19,5 cm

10 Przedmioty