ŻELOWE SIODEŁKO NA SPRĘŻYNACH
Indeks:

ŻELOWE SIODEŁKO NA SPRĘŻYNACH

Indeks:
29,99 zł
Brutto

Szerokie siodełko rowerowe na sprężynach AGILETTE - idealne dla osób odczuwających dyskomfort na standardowych siodełkach w czasie jazdy na rowerze.

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648097
W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648097
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 30 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 30 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

ŻELOWE SIODEŁKO NA SPRĘŻYNACH

Nie jest jakąś wielką tajemnicą, że standardowe siodełka rowerowe nie nalezą do najwygodniejszych. Ich twarda i zbita budowa potrafi przyprawić nas o bół nawet na niewielkich odcinkach trasy. Na szczęście producenci zazwyczaj oferują bezproblemową wymianę na bardziej komfortowe siedziska

Nasza propozycja przeznaczona jest dla ludzi, którzy cenią sobie komfort i wygodę jazdy.

Szerokie siodełko rowerowe na sprężynach AGILETTE - idealne dla osób odczuwających dyskomfort na standardowych siodełkach w czasie jazdy na rowerze.

Ponieważ w ofercie posiadamy nakładkę żelową na siodełko, zdecydowaliśmy się także dać możliwość wymiany całego twardego siodełka na nowoczesną konstrukcję żelową. W tym wypadku nie musisz nakładać niczego na siodełko, to kompletny i gotowy do użytku element rowerowy. Pod siodełkiem producent dodał dodatkowo dwie potężne sprężyny, które dodatkowo absorbują nadmiarową energię – to fantastyczne rozwiązanie, gdy poza jazdą ścieżkami rowerowymi zdarza Ci się jeździć po bezdrożach i nierównościach. Rozmiar siodełka jest uniwersalny, może z niego korzystać zarówno kobieta, jak i mężczyzna.

273.jpg

Cechy produktu:

  • Siodełko żelowe zapewnia znacznie większy komfort, niż klasyczne twarde siodełka montowane w rowerach
  • Wbudowane sprężyny dodatkowo pochłaniają energię nierówności na drodze
  • Rozmiar i profil siodełka jest uniwersalny - doskonały dla kobiet oraz mężczyzn
  • Długość: 25 cm, szerokość: 21,5 cm, wysokość 11 cm
  • Kolor zewnętrzny: czarny
4 Przedmioty