Uwaga! W tej chwili sklep jest zawieszony. Wszystkie sprawy prosimy kierować na maila info@twojazdobycz.pl - cały czas pozostajemy do Waszej dyspozycji. Wrócimy - damy Wam o tym znać. 

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Nowy Worek próżniowy średni 98x68cm

Worek próżniowy średni 98x68cm

Nowy produkt

Średnich rozmiarów, mocny i gruby worek próżniowy do przechowywania odzieży i pościeli – pozwala zyskać nawet 50% więcej miejsca w szafie! Ten model bez problemu pomieści nawet niezłożone koszule, bluzy czy t-shirty. Ubrania będą doskonale chronione przed wilgocią, grzybami, molami, kurzem i brudem.

Więcej szczegółów

13,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Średnich rozmiarów (98x68cm) worek próżniowy do przechowywania odzieży, pościeli, ręczników itp. Znacznie zmniejsza objętość zapakowanych do niego rzeczy, w przypadku kołder – nawet o 80%, co możemy zobaczyć na powyższym filmie. Doskonale nadaje się m.in. do przechowania ubrań, z których wyrosły dzieci lub których nie chcemy już nosić, zwiększenia miejsca w szafie, zapakowania własnych poduszek i pościeli na wyjazd pod namiot itp. Chroni zawartość przed wszelakimi czynnikami typu wilgoć, brud, insekty, grzyby – właściwie jedyne, co może mu zaszkodzić, to intencjonalne przebicie czymś ostrym.

 

Wystarczy zapakować do środka ubrania, odessać powietrze dowolnym odkurzaczem i zakręcić nakrętkę.

 

Zalety worka próżniowego

Worek próżniowy sprawi, że Twoja puszysta pościel, grube palta i odzież w szafie zmniejszą swoje rozmiary nawet o 80% (najczęściej ok. 40%), będą szczelnie chronione przed cieczami, kurzem, zabrudzeniami wszelkich rodzajów, przejmowaniem zapachów, wilgocią, pleśnią oraz molami i innymi insektami. W szafie przybędzie Ci mnóstwo miejsca na nowe ubrania. Wszystko, co zapakujesz do worka, po wyjęciu zastaniesz w dokładnie takim stanie, w jakim zostało do niego włożone – odzież nie odkształca się i nie traci swoich właściwości.

 

Zastosowania worków próżniowych

Mnogość zastosowań worków próżniowych jest ciężka do wyobrażenia... Zwiększenie miejsca w szafie na nowe ubrania, łatwiejsze przechowywanie kołder, podczas przeprowadzek (więcej miejsca w samochodzie = można więcej zabrać = mniej jeżdżenia w tą i spowrotem), na wakacje i wyjazdy (do zwykłej walizki zapakujemy kilka razy więcej ubrań niż zwykle), na nieużywane ubranka dzieci, do ochrony ubrań przed molami i innymi owadami (jeśli chcemy przechować ubrania np. na strychu), dla turystów (dużo więcej miejsca w plecaku), dla alergików, dla informatyków i elektryków (bezpieczne przechowywanie kabli i podzespołów elektronicznych), podczas remontu (nic nie napyli na odzież), i tak dalej, i tak dalej...

 

Wady

Brak :) Tak, nie żartujemy - ciężko znaleźć jakiekolwiek wady używania worków próżniowych. O wadach można mówić jedynie w przypadku worków niskiej jakości, takich, które po pewnym czasie przepuszczają powietrze, pękają, oddają "chemiczny" zapach plastiku materiałom bawełnianym itd. - nasze worki do tego rodzaju produktów nie należą, więc możemy je z czystym sercem polecić każdemu. Jedyna wada - dość dyskusyjna zresztą - jaka przychodzi nam do głowy, to konieczność wyciągania odkurzacza za każdym razem, gdy chcemy zapakować coś do worka. Czy to wada? Raczej oczywista konieczność, bo czymś trzeba to powietrze odessać. Może być to problemem na wakacjach, bo skąd wziąć odkurzacz pod namiotem, żeby z powrotem wszystko zapakować? I ten problem da się rozwiązać – po prostu zwijamy worek w podobny sposób, jak wypuszczamy powietrze z materaca.

 

Przeciwwskazania

Należy pamiętać, aby do worka pakować wyłącznie suche i czyste rzeczy. Worek nie służy do przechowywania żywności ani wyrobów ze skóry. Radzimy również zachować szczególną ostrożność przy wkładaniu do środka odzieży z elementami plastikowymi/metalowymi, które mogłyby przebić powłokę worka.

Opinie

Napisz opinię

Worek próżniowy średni 98x68cm

Worek próżniowy średni 98x68cm

Średnich rozmiarów, mocny i gruby worek próżniowy do przechowywania odzieży i pościeli – pozwala zyskać nawet 50% więcej miejsca w szafie! Ten model bez problemu pomieści nawet niezłożone koszule, bluzy czy t-shirty. Ubrania będą doskonale chronione przed wilgocią, grzybami, molami, kurzem i brudem.