Działamy! Zapraszamy do kontaktu z nami. Tel. 22 297 13 17 

Towar można odebrać w Warszawie, przy ul. Dzielnej 7a, wejście od Al. Jana Pawła II (Serwis elektroniki).

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

NeoCube - Kulki Magnetyczne Czerwone

Nowy produkt

 Zestaw 216 kulek wykonanych z niezwykle silnych magnesów neodymowych. Nazwa, dokładne wymiary kulek i samej kostki zostały opatentowan. Działające na siebie magnesy tworzą jedyną w swoim rodzaju łamigłówkę dającą wiele godzin rozrywki umysłowej, poprawiającej zręczność i zdolności motoryczne.


Kolor: Czerwony

Więcej szczegółów

90,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

O NeoCube:

 

 

NeoCube to jedyna w swoim rodzaju gra logiczna dla osób dorosłych i dzieci w każdym wieku oraz każdej płci! Zapewni ona wiele godzin wybornej rozrywki Tobie oraz Twoim znajomym! NeoCube składa się z magnesów neodymowych działających na siebie dużymi siłami, magnesy te mają kształt kulek lub sześcianów w zależności od wybranej opcji, które bez problemu łączą się ze sobą! Umożliwiają tworzenie kształtów różnego rodzaju, figur geometrycznych oraz przestrzennych, jak i tysięcy różnych wzorów. W zabawie ograniczyć Cię może tylko własna wyobraźnia! Wszystko czego potrzebujesz to tylko kostka NeoCube oraz dobrze działająca wyobraźnia!

Zabawy z kostka NeoCube to jedyna w swoim rodzaju rozrywka logiczna, która kształtuje wyobraźnię przestrzenną, pozwala wyrobić zdolności manualne oraz zdecydowanie poprawić zręczność! Oprócz tego NeoCube rozwinie twórcze myślenie, poprawi pamięć oraz zdecydowanie usprawni całą motorykę rąk. NeoCube polecany jest także osobom mocno stresującym się, dzięki tej sprytnej zabawce pozbędziesz się zbędnego napięcia nerwowego i poprawisz samopoczucie. Z NeoCube odprężyć się po ciężkim dniu spędzonym w pracy, w szkole czy na uniwersytecie! Prawdziwa gratka dla kobiet, które lubią niebanalną, stylową i połyskującą biżuterię – kulki magnetyczne umożliwiają tworzenie ciekawych wisiorków i innych elementów biżuteryjnych. Panowie z całą pewnością bardziej zainteresują się tworzeniem konstrukcji przestrzennych.

NeoCube to niepowtarzalny, ciekawy gadżet, który da Ci długie godziny rozrywki podczas zimowych wieczorów, lub wakacyjnego polegiwania na słonecznej plaży!

 

 

Neocube z magnesów neodymowych:

 

Zestawy NeoCube stworzone są z magnesów neodymowych, stworzonych z trwałego związku neodymu, boru i żelaza. Produkowane przy wykorzystaniu metalurgicznych technologii – prasowania sproszkowanych produktów reakcji, w polu magnetycznym o podwyższonej temperaturze. Magnesy tworzą niezwykle mocne, silne pole, dzięki czemu każda z kulek ma dużą siłę działania na pozostałe. Aktywny chemicznie pierwiastek – neodym powlekany jest warstwą ochronną z niklu, cynku lub różnego typu fosforanów. Nikiel to najlepsze zabezpieczenie dające 30 lat ochrony, pod jednym warunkiem – przechowywania ich w temperaturze od -30 do +60 stopni. Neocub e nie powinno mieć styczności z innymi, silnymi polami magnetycznymi!

 

 

 

Twoje „Must Have”:

 

Jedyny w swoim rodzaju gadżet, który przypadnie do gustu absolutnie każdemu. Te niepozorne, niewielkich rozmiarów kulki lub sześciany możesz nosić przy sobie non-stop. W razie znudzenia czy sytuacji stresowej możesz odsunąć od siebie negatywne myśli i zając się twórczą zabawą z Neocube. Zabierzesz go ze sobą do szkoły, pracy czy też na uczelnię. Mistrzowska w swojej prostocie rozrywka logiczna i trening dla mózgu ustawi cię w centrum zainteresowania towarzyskiego, ponieważ widząc NeoCube, każdy chce spróbować jego możliwości - a te są wprost nieograniczone. Produkt silnie uzależniający !


Opinie

Napisz opinię

NeoCube - Kulki Magnetyczne Czerwone

NeoCube - Kulki Magnetyczne Czerwone

 Zestaw 216 kulek wykonanych z niezwykle silnych magnesów neodymowych. Nazwa, dokładne wymiary kulek i samej kostki zostały opatentowan. Działające na siebie magnesy tworzą jedyną w swoim rodzaju łamigłówkę dającą wiele godzin rozrywki umysłowej, poprawiającej zręczność i zdolności motoryczne.


Kolor: Czerwony