Zamówienia telefoniczne 
570 971 060
22 297 13 17

22 297 13 18

Możesz zamówić dowolny towar z naszej oferty przez telefon - przyjmujemy zamówienia cały tydzień, praktycznie 24 godziny na dobę. Szybka dostawa! Wszystkie produkty z naszej oferty objęte są 2-letnią gwarancją, a w ciągu 30 dni można zwrócić każdy produkt bez podania przyczyny - nawet ze śladami uzywania

Sklep fizyczny w Warszawie Pasaż Muranów Al. Jana Pawła II 43a/23b  Godziny pracy w grudniu:
poniedziałek-piątek 10:00-18:00
sobota 11:00-16:00

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

Budzik świecący "Kameleon"

Nowy

Bardzo stylowy, zmieniający kolory budzik w formie sześcianu - posiada również termometr. Aby wyłączyć alarm, wystarczy pacnąć go ręką od góry (nóżki działają jak przyciski).

Więcej szczegółów

15,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Budzik "Kameleon" płynnie zmienia swoją barwę (7 kolorów) w trzech różnych trybach - światło jest bardzo łagodne, przyjemne dla oka. Podczas trybu OFF wystarczy lekko nacisnąć na zegarek od góry, a podświetlenie włączy się na kilka sekund i zgaśnie – akurat, abyśmy zdążyli sprawdzić w nocy godzinę bez potrzeby włączania światła w pokoju. W ten sam sposób wyłączamy alarm budzika. Obudowa nie posiada ostrych krawędzi ani elementów, doskonale nadaje się do pokoju dziecka!

 

Zegarek wyświetla godzinę w formacie 12- lub 24-godzinnym, natomiast temperaturę wyświetla w Celsjuszach lub Fahrenheitach (zmiana przyciskiem od spodu). Świeci w 3 trybach: DEMO oraz ON uruchamia zmieniające się światło, OFF wyłącza.

 

Ustawienie budzika:

  1. Przejść w tryb budzika - przycisk AL.

  2. Wcisnąć przycisk SET.

  3. Zmiana wartości przyciskami UP/DOWN, zatwierdzenie i przejście do następnego parametru przyciskiem SET.

  4. Kolejność ustawień: godzina – minuty – przypomnienie w minutach (Zz) – melodia.

  5. Przyciskiem UP lub DOWN uaktywniamy alarm (na wyświetlaczu pojawi się dzwoneczek) i opcjonalnie funkcję drzemki/przypomnienia ( na wyświetlaczu pojawi się Zz).

Specyfikacja techniczna:

  • Energooszczędny

  • Zasilany 4 bateriami R3 (AAA) oraz 2xAG13 lub za pomocą zasilacza 4,5V

  • Wymiary : 8 x 8 x 8 cm

Opinie

Napisz opinię

Budzik świecący "Kameleon"

Budzik świecący "Kameleon"

Bardzo stylowy, zmieniający kolory budzik w formie sześcianu - posiada również termometr. Aby wyłączyć alarm, wystarczy pacnąć go ręką od góry (nóżki działają jak przyciski).

Napisz opinię

30 inne produkty w tej samej kategorii: