Zamówienia telefoniczne 
570 971 060
22 297 13 17

22 297 13 18

Uwaga - wszystkie opóźnienia, jak również problemy w kontakcie z nami wynikają z przenoszenia sklepu i jego totalnej reorganizacji. Wszelkie sprawy prosimy kierować na nasz adres mailowy - info@twojazdobycz.pl

Cały czas przyjmujemy zamówienia telefoniczne. 2-letnia gwarancja na wszystkie produkty, 30 dni na zwrot bez podania przyczyny - nawet ze śladami używania

Sklep fizyczny w Warszawie Pasaż Muranów Al. Jana Pawła II 43a/27b  Godziny pracy: poniedziałek-piątek 10:00-18:00
sobota 11:00-16:00

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Budzik świecący "Kameleon"

Nowy produkt

Bardzo stylowy, zmieniający kolory budzik w formie sześcianu - posiada również termometr. Aby wyłączyć alarm, wystarczy pacnąć go ręką od góry (nóżki działają jak przyciski).

Więcej szczegółów

12,20 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Budzik "Kameleon" płynnie zmienia swoją barwę (7 kolorów) w trzech różnych trybach - światło jest bardzo łagodne, przyjemne dla oka. Podczas trybu OFF wystarczy lekko nacisnąć na zegarek od góry, a podświetlenie włączy się na kilka sekund i zgaśnie – akurat, abyśmy zdążyli sprawdzić w nocy godzinę bez potrzeby włączania światła w pokoju. W ten sam sposób wyłączamy alarm budzika. Obudowa nie posiada ostrych krawędzi ani elementów, doskonale nadaje się do pokoju dziecka!

 

Zegarek wyświetla godzinę w formacie 12- lub 24-godzinnym, natomiast temperaturę wyświetla w Celsjuszach lub Fahrenheitach (zmiana przyciskiem od spodu). Świeci w 3 trybach: DEMO oraz ON uruchamia zmieniające się światło, OFF wyłącza.

 

Ustawienie budzika:

  1. Przejść w tryb budzika - przycisk AL.

  2. Wcisnąć przycisk SET.

  3. Zmiana wartości przyciskami UP/DOWN, zatwierdzenie i przejście do następnego parametru przyciskiem SET.

  4. Kolejność ustawień: godzina – minuty – przypomnienie w minutach (Zz) – melodia.

  5. Przyciskiem UP lub DOWN uaktywniamy alarm (na wyświetlaczu pojawi się dzwoneczek) i opcjonalnie funkcję drzemki/przypomnienia ( na wyświetlaczu pojawi się Zz).

Specyfikacja techniczna:

  • Energooszczędny

  • Zasilany 4 bateriami R3 (AAA) oraz 2xAG13 lub za pomocą zasilacza 4,5V

  • Wymiary : 8 x 8 x 8 cm

Opinie

Napisz opinię

Budzik świecący "Kameleon"

Budzik świecący "Kameleon"

Bardzo stylowy, zmieniający kolory budzik w formie sześcianu - posiada również termometr. Aby wyłączyć alarm, wystarczy pacnąć go ręką od góry (nóżki działają jak przyciski).