Działamy! Zapraszamy do kontaktu z nami. Tel. 22 297 13 17 

Towar można odebrać w Warszawie, przy ul. Dzielnej 7a, wejście od Al. Jana Pawła II (Serwis elektroniki).

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Podwójna mata do tańczenia TV/PC 16BIT

Nowy produkt

Podwójna mata taneczna przystosowana zarówno do telewizora, jak i komputera. Mata 16-bitowa cechuje się znacznie lepszą grafiką od popularnych 8-bitowych modeli. Ten model powstał specjalnie z myślą o rozgrywce wieloosobowej – przy użyciu tego samego telewizora/komputera mogą tańczyć dwie osoby naraz!

Więcej szczegółów

200,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Podwójna mata taneczna to model specjalnie przygotowany z myślą o rozgrywce wieloosobowej, np. na imprezy, do klubów tanecznych, akademików itp. Umożliwia grę w 2 osoby naraz przy użyciu tego samego telewizora/komputera – pod koniec gry wyniki obu tancerzy są podliczane i wyłaniany jest zwycięzca! Podwójna mata jest więc doskonała do organizowania małych zawodów i na imprezy towarzyskie. Bardzo prosta w obsłudze, poradzi sobie nawet dziecko – wystarczy podłączyć do telewizora, wybieranie utworów i nawigacja w grze odbywa się wyłącznie za pomocą maty.

 

Model ten przeznaczony jest zarówno do telewizora, jak i komputera. W przypadku podłączenia do telewizora, dostępne jest ok. 30 piosenek, natomiast przy współpracy z komputerem znacznie więcej, bo aż 1240 – z możliwością dogrania kolejnych (instrukcje skąd ściągnąć i jak załadować dodatkowe utwory przekazujemy kupującym)! Różnice te wynikają z prostej przyczyny: jeśli podłączamy ją do TV, gra obsługiwana jest przez małą konsolę ukrytą w macie. W przypadku komputera instalujemy gotowy program, korzystający z możliwości obliczeniowych naszego PC – które są znacznie większe, niż małego „komputerka” w macie.

 

Maty do tańca nie znają ograniczeń wiekowych! Jeśli tylko potrafisz stać na dwóch nogach i wyginać śmiało ciało, mata jest także dla Ciebie!

 

O co chodzi w tańcu na macie?

Zgodnie z rytmem i melodią muzyki na ekranie telewizora wyświetlane są strzałki – odpowiadają one przyciskom na macie, które należy wciskać stopami. Im szybciej i trafniej reagujemy, tym więc zdobywamy punktów. Rozegranie kilku początkowych utworów może się wydawać proste, ale im więcej gramy, tym bardziej rośnie poziom trudności. Jeśli kiedykolwiek chciałeś spróbować tańca, ale z jakiegoś powodu wstydziłeś się lub bałeś, że nie będziesz wiedział co robić, mata pomoże przełamać Ci te opory – tutaj masz jasno określone zasady i cel, nie ma momentów, w których „nie wiadomo co robić”!

mata do tańca screen 

Wykonanie i rozmiary

Mata zajmuje powierzchnię ok. 2x1m, jednak sugeruje się zachować jeszcze przynajmniej pół metra odstępu od reszty otoczenia. Taniec na macie naprawdę potrafi wciągnąć do tego stopnia, że sami nie zauważymy kiedy zaczniemy machać rękami by w szaleńczym rytmie utrzymać równowagę! Materiał, z którego wykonano matę, jest bardzo wytrzymały, specjalnie przystosowany do tego, by po nim stąpać. Należy jedynie uważać, by urządzenie znajdowało się na płaskiej powierzchni – klocek LEGO pod matą może nie tylko boleśnie odbić się na naszej stopie, ale i uszkodzić matę.

 

Multiplayer - gra wieloosobowa

Mata podwójna jest specjalnie przystosowana do rozgrywki w dwie osoby przy jednym telewizorze lub komputerze. Gracze tańczą do tego samego utworu i tych samych kroków, a na koniec wyniki obu są podliczane przez komputer. Duża dawka rywalizacji naprawdę robi różnicę! Jeśli masz przynajmniej jedną osobę, która miałaby ochotę zatańczyć z Tobą na macie – naprawdę polecamy matę podwójną, to zupełnie inny wymiar rozrywki.

 

W zestawie

  • Mata do tańczenia podwójna wraz z pełnym okablowaniem

  • Zasilacz

  • Polska instrukcja

  • Gwarancja

Opinie

Napisz opinię

Podwójna mata do tańczenia TV/PC 16BIT

Podwójna mata do tańczenia TV/PC 16BIT

Podwójna mata taneczna przystosowana zarówno do telewizora, jak i komputera. Mata 16-bitowa cechuje się znacznie lepszą grafiką od popularnych 8-bitowych modeli. Ten model powstał specjalnie z myślą o rozgrywce wieloosobowej – przy użyciu tego samego telewizora/komputera mogą tańczyć dwie osoby naraz!