Uwaga! W tej chwili sklep jest zawieszony. Wszystkie sprawy prosimy kierować na maila info@twojazdobycz.pl - cały czas pozostajemy do Waszej dyspozycji. Wrócimy - damy Wam o tym znać. 

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Poznaj nas oraz zasady jakimi się kierujemy.

Nie jesteśmy zwykłym sklepem. Istniejemy na rynku już od dłuższego czasu i bardzo dbamy o dobry kontakt, dobre relacje z naszymi klientami. Jesteśmy bardzo elastyczni - każdy produkt z naszej oferty objęty jest 2-letnią gwarancją oraz 30-dniowym okresem testowym - oznacza to, że bez podania przyczyny można zwrócić każdy przedmiot z naszej oferty - nawet ze śladami używania - prosimy jedynie nie zniszczyć zakupionego produktu (nie połamać). 

Czasami, szczególnie w przypadku sprzedaży wysyłkowej istnieje potrzeba zobaczenia produktu przed podjęciem decyzji o jego zakupie/zatrzymaniu. My dajemy możliwość przetestowania każdego produkty i rozmyślenia się - jeśli dla przykładu nie spełni on oczekiwań. 

Równolegle ze sprzedażą wysyłkową prowadzimy punkt fizyczny w centrum Warszawy - przy Al. Jana Pawła II 43a lokal 23b, w Pasażu Handlowym Muranów.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!:)

Wyszukuj i zdobywaj najciekawsze przedmioty - prezenty i rzeczy codziennego użytku!

  • Nasz asortyment - to same przydatne, interesujące przedmioty - wielu z nich nigdy nie odnajdziesz w tradycyjnych sklepach a przedmioty te potrafią być bardzo praktyczne lub doskonałe na prezent.
 
  • Gwarancja - wszystkie oferowane przez nas przedmioty objęte sa przynajmniej 2-letnią gwarancją
 
  • Możliwość zwrotu każdego przedmiot w ciągu 30 dni od momentu zakupu - przyjmiemy zwrotnawet używanych przedmiotów (prosimy nie zniszczyć)
 
  • Nie dopuszczamy do sprzedaży przedmiotów niskiej jakości - sprawiają one więcej kłopotów niż pożytku!

Sklep fizyczny w Warszawie

Posiadamy fizyczną lokalizację w centrum Warszawy - szczegóły dostępne pod adresem:

http://twojazdobycz.pl/content/9-kontakt-i-adres