Uwaga! W tej chwili sklep jest zawieszony. Wszystkie sprawy prosimy kierować na maila info@twojazdobycz.pl - cały czas pozostajemy do Waszej dyspozycji. Wrócimy - damy Wam o tym znać. 

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Wysyłka

Wysyłki realizujemy na bieżąco. Staramy się prowadzić magazyn jednak nie ze względu na bogatą ofertę nie zawsze udaje nam się posiadać wszystkie produkty we wszystkich możliwych opcjach i kombinacjach - z tego względu niekiedy zamówienia mogą być delikatnie opóźnione - będziemy starali się za wszelką cenę skracać okres realizacji zamówienia. 

Kurier

Gorąco polecamy korzystać z usług naszego kuriera. Działa on bardzo sprawnie, paczki dochodzą szybko a koszt wysyłki nie jest drogi.

Informacja o stanie zamówienia

Co bardzo istotne - na każdym etapie będzie z nami kontakt i nigdy żaden z naszych klientów nie pozostanie bez dokładnej informacji na temat stanu jego wysyłki. Informacji będziemy udzielać zarówno telefonicznie jak i mailowo, postaramy się aby kontakt z nami był czynny w bardzo szerokim przedziale godzin. Nigdy nie chowamy głowy w piasek!!